BIP Urzędu Gminy Mniszków

. . . . . .
Strona Główna . . Baza dokumentów . Rejestr zmian . Dostęp do informacji . Statystyki . Kontakt .
Link do strony urzędowej
Statystyki   »
stronę odwiedziło osób:
2473331
ostatnia aktualizacja BIP'u:
16-01-2020
Portal - Rada Gminy
Sesje Rady Gminy on-line
Pdf
DRUKUJ

Szanowni Państwo,

 

na mocy art. 20 ust. 1b ustawy z 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym, sesje Rady Gminy Mniszków są transmitowane i utrwalane za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk. Nagrania obrad są udostępniane w Biuletynie Informacji Publicznej (bip.mniszkow.pl) i na stronie internetowej gminy (mniszkow.pl - zamieszczenie hiperłącza do BIP) oraz na portalu YouTube (youtube.com).

 

Podstawą przetwarzania danych osobowych (wizerunku osób widocznych na tych nagraniach) jest art. 6 ust. 1 lit. c rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z 27.04.2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 2016 r.), zgodnie z którym przetwarzanie uznaje się za zgodne z prawem, jeżeli jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze.

Ponadto, zgodnie z art. 81 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych zgoda osoby fizycznej na rozpowszechnianie jej wizerunku nie jest wymagana w szczególności, gdy wizerunek osoby stanowi jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz, publiczna impreza lub chodzi o wizerunek osoby powszechnie znanej, jeżeli wizerunek wykonano w związku z pełnieniem przez nią funkcji publicznych, w szczególności politycznych, społecznych, zawodowych.

 

Administratorem danych osobowych przetwarzanych przez Gminę Mniszków jest Wójt Gminy Mniszków z siedzibą w Urzędzie Gminy w Mniszkowie przy ul. Powstańców Wielkopolskich 10, 26 - 341 Mniszków. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: ul. Powstańców Wielkopolskich 10, 26-341 Mniszków, tel.: 44 756 15 22, e-mail:

Więcej informacji znajdą Państwo na http://www.bip.mniszkow.pl w zakładce RODO - klauzula informacyjna.  


 

 

 

Obrady Rady Gminy Mniszków na żywo można śledzić na oficjalnym kanale Youtube Gminy Mniszków pod adresem:

https://www.youtube.com/user/mniszkow/live


 

 

 

Transmisje z obrad: 

 

 

 

Pdf
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Z Bazy dokumentów - ostatnio dodane   »